02186086361
02186086278

09128382343

 • کالیبراسیون انواع دستگاه های تعیین میزان سولفور فراورده های نفتی

  کالیبراسیون انواع دستگاه های تعیین میزان سولفور فراورده های نفتی

  کالیبراسیون ضامن دقت عملکرد تجهیزات اندازه گیری و تست است. با کالیبراسیون دقیق و منظم، می توان از دقت نتایج حاصل از اندازه گیری اطمینان حاصل نموده و از دیگر هزینه های ناشی از خطای اندازه گیری جلوگیری نمود. از جمله مهمترین تجهیزات تست و کنترل کیفیت فراورده های نفتی میتوان دستگاه تعیین میزان سولفور فراورده های نفتی به روش ED-XRF را نام برد. شرکت آرکا صنعت آروین با برخورداری از کارشناسان فنی زبده و همچنین ارتباطات گسترده بین المللی، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات کالیبراسیون دستگاه های تعیین میزان سولفور فراورده های نفتی به روش ED-XRF از برندهای مختلف همچون USLAB، Horiba، Ecohim، Lab Kits، Tanaka و غیره اعلام می دارد. شرکت آرکا صنعت آروین با اتکا به تجربه ارزشمند همکاری با تولیدکنندگان، صادرکنندگان، آزمایشگاه ها، پژوهشگاه ها و دیگر مراکز تحقیقاتی معتبر، آماده ارائه این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن است.

  توضیحات بیشتر
 • کالیبراسیون انواع دستگاه های کمپانی Zeltex امریکا

  کالیبراسیون انواع دستگاه های کمپانی Zeltex امریکا

  کالیبراسیون ضامن دقت عملکرد تجهیزات اندازه گیری و تست است. با کالیبراسیون دقیق و منظم، می توان از دقت نتایج حاصل از اندازه گیری اطمینان حاصل نموده و از دیگر هزینه های ناشی از خطای اندازه گیری جلوگیری نمود. از جمله مهمترین تجهیزات تست و کنترل کیفیت فراورده های نفتی میتوان دستگاه اندازه گیری عدد اکتان بنزین و عدد ستان گازوئیل را نام برد. شرکت آرکا صنعت آروین با برخورداری از کارشناسان فنی زبده و همچنین ارتباطات گسترده بین المللی، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات کالیبراسیون انواع اکتان سنج های کمپانی Zeltex امریکا از جمله اکتان سنج های پرتابل ZX-101XL، ZX-101RZ و اکتان سنج های رومیزی ZX-440XL، ZX-44XL اعلام می دارد. همچنین این شرکت امکان اضافه کردن و فعال کردن کالیبره مربوط به اندازه گیری عدد ستان گازوئیل به کلیه مدل های مذکور را دارا می باشد. شرکت آرکا صنعت آروین با اتکا به تجربه ارزشمند همکاری با تولیدکنندگان، صادرکنندگان، آزمایشگاه ها، پژوهشگاه ها و دیگر مراکز تحقیقاتی معتبر، آماده ارائه این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن است.

  توضیحات بیشتر
 • تعمیر و نگهداری

  تعمیر و نگهداری

  هزینه‌های نگهداری و تعمیرات، در مجموع بخش عمده‌ای از هزینه‌های تولید را در بر می‌گیرد و به کارگیری سیستم نگهداری و تعمیرات خاص یک سازمان، می‌تواند نقش بسیار زیادی را در کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی ایفا نماید. این تأثیرات تنها محدود به هزینه نبوده و در سرعت ارائه محصول در کل زنجیره تأمین، کیفیت محصول، قابلیت اطمینان، چابکی سازمان و عواملی از این دست نیز تأثیرات خاص خود را خواهد داشت که هر یک از آن‌ها محلی از تأمل خواهد بود. از همین رو شرکت آرکا صنعت آروین با دارا بودن کادری مجرب از برترین مهندسین کشور عزیزمان به ارائه خدمات تعمیر و نگهداری (Maintenance & Repair) در صنایع مختلف کشور می پردازد.

  توضیحات بیشتر
 • اورهال

  اورهال

  هزینه های بسیار زیاد خرید برخی دستگاه های صنعتی و آزمایشگاهی و خرابی دستگاهای قدیمی به علت طول عمر بالای آنها بسیاری از شرکت ها را در صنایع مختلف تحت فشار قرار داده است. شرکت آرکا صنعت آروین برای اولین بار در ایران با همیاری متخصصین ایرانی و خارجی آمادگی دارد کلیه دستگاهای صنعتی و آزمایشگاهی شما را باز تولید (Overhaul) کند و حیات دوباره ای به صنایع بدهد.

  توضیحات بیشتر