02186086361
02186086278

09128382343

درباره آرکا صنعت آروین

شركت آرکا صنعت آروین با هدف ارتقاء سطح كيفي تجهيزات فني و آزمايشگاهي مراكز تحقيقاتي، دانشگاهي، صنعتي، عمراني و همچنين انتقال تكنولوژي و دانش فني روز دنيا به كشور عزيزمان ايران وارد اين عرصه گرديد.
اين شركت به لطف خدا و با تلاش بي وقفه همكاران، متخصصان جوان خود و اعتماد قابل تقدير شما عزيزان توانسته است در مدت زماني كوتاه با كسب موفقيت هاي چشمگير، نامي قابل اعتماد در زمينه ارائه تجهيزات نوين و پيشرفته فني و آزمايشگاهي در سراسر كشور داشته باشد.
شايان ذكر است تاثير موفقيت ها و نحوه عملكرد اين شركت باعث جلب اعتماد بهترين كمپاني هاي توليد كننده آمريكايي و اروپايي و... گرديده و توانسته است با در اختيار گرفتن نمايندگي فروش آنها در سطح كشور، گامي مهم در زمينه تبادل اطلاعات علمي و ارائه تجهيزات پيشرفته فني بردارد. ضمناً بخش خدمات پس از فروش این شرکت علاوه بر تعمیر دستگاه های فروخته شده توسط شرکت آرکا صنعت آروین مفتخر به تعمیر دستگاه های فروخته شده توسط دیگر شرکت های دیگر نیز می باشد. امید است با عنایت به خداوند متعال و تلاش روزافزون بتوانیم گام های مؤثری در جهت رشد و تعالی صنعت آزمایشگاهی کشور عزیزمان برداریم.