02186086361
02186086278

09128382343

التراسونیک

التراسونیک

التراسونیک

کلمه التراسونیک (Ultrasonic) به معنی مافوق صوت است. پس طبیعی است دستگاه التراسونیک دارای قابلیت مافوق صوت بوده و امواج صوتی فراتر از حد شنوایی انسان از ۴۰ هزار هرتز به بالا تولید کند. در واقع کارایی دستگاه التراسونیک نیز وابسته به همین امواج مافوق صوت است که موجب پاک شدن آلاینده‌ها از روی اجسام می‌شود.
دستگاه التراسونیک یک دستگاه چند منظوره است که در صنایع مختلفی مانند پزشکی و تولید مواد غذایی کاربرد دارد.
الکتروسونیک به طور کلی دو نوع کاربرد دارد. اولین کاربرد آن استفاده از امواج فراصوت برای ایجاد تغییرات در سطوح اجسام می باشد. دومین کاربرد آن موردی است که برای تعداد بیشتری از خوانندگان این مطلب ملموس است. از امواج فراصوت در بحث سونوگرافی و تعیین سلامت نوزاد متولد نشده استفاده می شود. سونوگرافی این قابلیت را فراهم می کند تا بدون شکافتن و یا ایجاد هرگونه برشی روی بدن انسان، داخل آن را دید. این روش به دلیل بی خطر بودن نسبت به روش های دیگر تبدیل به گزینه محبوبی شده است.

حمام التراسونیک

حمام التراسونیک نامی است که با توجه به کارکرد دستگاه التراسونیک برای آن در نظرگرفته شده است. همانطور که از نام این دستگاه پیداست، نتیجه استفاده از حمام التراسونیک داشتن اجسامی پاکیزه و عاری از آلاینده‌هاست که به خاطر برخورد امواج صوتی با فرکانس بالا ایجاد می‌شود.
حمام الکتروسونیک سریع و کامل هر نوع آلودگی و آلاینده ای را از روی سطوح مختلف پاک می کند. از حمام الکتروسونیک در شستشوی قطعات و ماشین آلات صنعتی، جواهرات و ... استفاده می شود. این نوع دستگاه استخری است پر شده از آب یا مواد شوینده که به طور همزمان از دیواره ها و یا کف آن امواج فراصوت آزاد می شود. بر اثر ایجاد این موج های صوتی حباب هایی ایجاد شده که این حباب ها پس از ترکیدن، زمینه را برای پاکسازی و از بین بردن کوچکترین ذره ها فراهم می کنند.

فروش حمام التراسونیک

 از حمام التراسونیک علاوه بر آزمایشگاه‌ها در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. برای مثال در ساخت ساعت و جواهرات، قطعات الکتریکی و حتی پروتزهای دندانی برای پاک کردن اجسام از حمام التراسونیک استفاده می‌شود. در نتیجه متقاضیان استفاده از این دستگاه زیاد بوده و پیدا کردن بهترین حمام التراسونیک  با توجه به نیازهای آن کار از دغدغه‌های خریداران بسیاری است. به همین خاطر مجموعه آرکا صنعت آروین با ارائه مشاوره و فروش حمام التراسونیک به صورت تخصصی به نیازمندان استفاده از دستگاه حمام التراسونیک  کمک می‌کند. شما عزیزان می‌توانید با تماس با شماره‌های درج شده در وبسایت، برای خرید حمام التراسونیک اقدام کنید. کارشناسان زبده این مجموعه پاسخگویی تمامی سوالات شما درباره انواع حمام التراسونیک موجود در بازار هستند و لیست قیمت حمام التراسونیک را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین به خاطر وجود بخش خدمات پس از فروش حمام التراسونیک در این مجموعه، خریداران این کالا می‌توانند با گارانتی محصول خود را دریافت کنند.


التراسونیک

محصولات مرتبط با التراسونیک

کاربرانی که از التراسونیک بازدید کرده اند از این محصولات نیز بازدید کرده اند