02186086361
02186086278

09128382343

تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی - قیمت تجهیزات آزمایشگاهی - انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی
تجهیزات آزمایشگاهی یکی از ملزومات هر آزمایشگاه جهت شروع به کار است. تجهیزات هر آزمایشگاه با توجه به ماهیت و نوع کار و تحقیقاتی که قرار است در آن آزمایشگاه انجام شود متفاوت است. برای داشتن یک آزمایشگاه خوب داشتن تجهیزات آزمایشگاهی حرفه‌ای و خوب با قیمت مناسب توصیه می شود. شرکت آرکا صنعت آروین یکی از بهترین شرکت های موجود در زمینه تامین تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. اینکه آزمایشگاه ما چه نوعی باشد در انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی استاندارد موثر است. هر آزمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی مخصوص به خود را دارد. مثلا فرآورده های نفتی دارای تجهیزات آزمایشگاهی نفت منحصر به خود می باشند. به همین خاطر قبل از خرید تجهیزات آزمایشگاهی باید تحقیق و بررسی های لازم را انجام داد. 
یکی از چیزهایی که یک آزمایشگاه را خاص میکند نوع تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده آن است. تجهیزات آزمایشگاهی انتخاب شده اعم از انواع تجهیزات آزمایشگاهی، برند تجهیزات آزمایشگاهی و غیره نیز در نتیجه آزمایش ما بسیار مهم است. مثلا به کار بردن تجهیزات آزمایشگاهی بدون دقت مناسب، نتیجه مناسبی به آزمایش ما نمی دهند. به همین دلیل است که برای راه اندازی آزمایشگاه مهم است که با مشاورین زبده و متخصص این امر مشورت کرد و نوع مناسب تجهیزات آزمایشگاهی خود را انتخاب نمود.
همچنین یکی دیگر از چیزهایی که باعث داشتن یک آزمایشگاه حرفه ای می شود علاوه بر تجهیزات آزمایشگاهی مناسب و دقیق و برند آن، داشتن محققین زبده و کاردان است که بتوانند به خوبی از دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی استفاده کنند. زیرا تنها داشتن تجهیزات آزمایشگاهی بدون داشتن علم استفاده از آنها به کار نمی آید. بلکه لازمه یک تحقیق مناسب که نتایج خوب بدهد داشتن هر دو مهم است. اینکه فقط محقق مناسب داشته باشیم و تجهیزات آزمایشگاهی ما مناسب نباشند و دقت پایینی داشته باشند از کیفیت انجام کار ما می کاهد.

انواع تجهیزات آزمایشگاهی

انواع مختلفی از تجهیزات آزمایشگاهی در مجموعه آرکا صنعت آروین موجود است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی نفت
تجهیزات در آزمایشگاه های نفت جزو ابتدایی ترین و اساسی ترین ملزومات به شمار می روند. از انواع آن نیز می توان به دستگاه تقطیر نفتی، دستگاه فلش پوینت، دستگاه رنگ سنج و ... اشاره کرد.
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی گاز
آزمایشگاه های گاز جزو مهم ترین قرارگاه ها در فرایند تامین و کنترل گاز یک کشور به شمار می روند. از مهم ترین تجهیزات این نوع آزمایشگاه ها می توان به دستگاه اکتان سنج، دستگاه گام تستر، دستگاه TBN و ... اشاره داشت.
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی پتروشیمی
فعالیت آزمایشگاه های پتروشیمی تا میزان زیادی به تجهیزات مناسب وابسته است بنابراین آزمایشگاه های پتروشیمی باید در انتخاب بهترین تجهیزات آزمایشگاهی پتروشیمی نهایت دقت را داشته باشند. از متداول ترین تجهیزات این چنین آزمایشگاه های می توان دستگاه تعیین نقطه آنیلین، دستگاه تست کربن باقیمانده و ... را نام برد.
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی شیمی
آزمایشگاه های شیمی خاستگاه و زادگاه گستره وسیعی از محصولات متفاوت شیمیایی به شمار می روند. گستردگی موارد تولید شده در این نوع آزمایشگاه ها باعث می شود گردانندگان این نوع آزمایشگاه به دنبال تهیه بهترین تجهیزات آزمایشگاهی شیمی باشند. رایج ترین آنها نیز بشر، بالن فلورانس، شیشه ساعت، پیپت و ... می باشند.
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی مهندسی
آزمایشگاه های مهندسی همواره به دنبال تهیه باکیفیت ترین تجهیزات آزمایشگاهی مهندسی بوده اند؛ جای تعجبی هم ندارد چرا که تجهیزات آزمایشگاهی مناسب بهره وری و کارایی این آزمایشگاه ها را به میزان قابل توجهی بالاتر می برد. از مهم ترین این نوع تجهیزات می توان به دستگاه آزمایش تراکم در محل، چکش برقی آزمایش تراکم و ... اشاره داشت.
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی High-Tech
تجهیزات آزمایشگاهی High-Tech یا پیشرفته به سبب حساسیت و ظرافت تولید، عموما قیمت بالاتری نسبت به موارد معمولی تر طلب می کنند. از انواع آن می توان دستگاه های آنالیز حرارتی، دستگاه های پی اچ متر، اسپکتروفتومتر و ... را نام برد.
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی آنالیز مواد
این نوع تجهیزات مسئول آنالیز و بررسی مقدار ماده در آزمایشگاه های مختلف هستند. به طور کلی دستگاه های آنالیز مواد به چهار دسته دستگاه های کروماتوگرافی، دستگاه اشعه ایکس، دستگاه طیف سنج و دستگاه اسپکترومتر جرمی تقسیم بندی می شوند.
- انواع تجهیزات آزمایشگاهی قیر و آسفالت
قیر و آسفالت تولید شده باید به قدری کیفیت داشته باشد که برای سالیان طولانی کارایی داشته و کیفیت خود را از دست ندهد. تجهیزات آزمایشگاهی مانند دستگاه تعیین دانسیته آسفالت و آون آزمایشگاهی اطمینان حاصل می کنند که قیر و آسفالت تولید شده از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است.
- و...
باید در نظر داشت که آزمایشگاه مکانی برای انجام آزمایش های علمی بر روی مواد شیمیایی است و به همین خاطر در هر آزمایشگاه به انواع تجهیزات آزمایشگاهی نیاز است. انواع تجهیزات آزمایشگاهی در مدارس، دانشگاه‌ها ، تاسیسات دولتی، صنایع ، ارتش و غیره وجود دارد و بسته به نیاز آزمایشگاه و محققین برای تحقیق و مطالعه فرآیندها مورد استفاده قرار میگیرد. برای انجام آزمایش ، در هر آزمایشگاهی ، نیاز به انواع تجهیزات آزمایشگاهی است. برای انجام هرچه بهتر و دقیق تر آزمایش ها ، نیاز به استفاده از فناوری روز در آزمایشگاه است و از این رو تعویض انواع تجهیزات آزمایشگاهی، بنا به نیاز ، هرچند وقت یکبار صورت میگیرد.
در مورد تعویض انواع تجهیزات آزمایشگاهی باید در انتخاب مدل دستگاه جدید دقت لازم را به عمل آورد تا دستگاهی که خریداری میشود، نیاز صنعت مورد استفاده را برطرف کند. از سوی دیگر، بسیاری از انواع تجهیزات آزمایشگاهی قدیمی نیز هنوز در آزمایشگاهها کارایی دارند و از این رو میتوان با تعویض تجهیزات آزمایشگاهی کهنه با تجهیزات آزمایشگاهی نو در هزینه صرفه جویی نمود.

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

آرکا صنعت آروین با فروش تجهیزات آزمایشگاهی و با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، برای تهیه انواع تجهیزات آزمایشگاهی در خدمت شماست. آروین با فروش تجهیزات آزمایشگاهی مدرن، امکان تجهیز آزمایشگاه‌ها در سراسر ایران را فراهم کرده است. خوشبختانه تا کنون نیز همه مشتریان این مجموعه از خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی آروین رضایت کامل را داشته‌اند.

خرید تجهیزات آزمایشگاهی

خرید تجهیزات آزمایشگاهی مناسب برای انجام فرآیندهای آزمایشگاهی از نکات مهم در ایمنی و کارآمدی در آزمایشگاه است. در واقع  خرید تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته ، میتواند کمک شایان توجهی به انجام سریع تر و راحت تر و همچنین دقیق تر فرآیندها در آزمایشگاه کند. بنابراین برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی لازم است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید یا از فرد متخصصی در این راستا کمک بگیرید. کارشناسان فروش شرکت آرکا صنعت آروین برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی راهنمای شما هستند. کافیست با شماره‌های درج شده در سایت تماس برقرار کنید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز خود برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی را دربافت کنید.

لوازم آزمایشگاهی

برای انجام آزمایش در هر آزمایشگاهی ، نیاز به وجود لوازم آزمایشگاهی است. لوازم آزمایشگاهی پیشرفته ، میتواند کمک شایان توجهی به انجام سریع تر و راحت تر و همچنین دقیق تر فرآیندهای موجود در آزمایشگاه کند. در انتخاب لوازم  آزمایشگاهی باید دقت لازم را به عمل آورد تا دستگاهی که خریداری میشود، مورد نیاز صنعت باشد. لوازم آزمایشگاهی مناسب برای انجام فرآیندهای آزمایشگاهی از نکات مهم در ایمنی و کارآمدی در آزمایشگاه است. بنابراین برای خرید لوازم آزمایشگاهی لازم است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید یا از فرد متخصصی در این راستا کمک بگیرید. لوازم آزمایشگاهی پیشرفته میتواند ایمنی آزمایشگاه را افزایش دهد. از طرف دیگر لوازم آزمایشگاهی مدرن موجب دقت در آزمایشهای انجام شده میشود و از این رو نتایج به دست آمده از آزمایشها دقیق تر و قابل اتکا تر است. یکی از موارد مورد توجه و مهم در انتخاب و خرید لوازم آزمایشگاهی قیمت آن میباشد. قیمت لوازم آزمایشگاهی بنا به عملکرد و دقت آنها میتواند متفاوت باشد. هرچه دستگاه مورد استفاده دقیق تر باشد و نتایج به دست آمده از آن صحت بیشتری داشته باشد، دستگاه قیمت بیشتری خواهد داشت.

تجهیز آزمایشگاه

یکی  از مواردی که باعث داشتن یک آزمایشگاه خوب می شود علاوه بر تجهیز آزمایشگاه مناسب و دقیق، داشتن محققین متخصص  است که بتوانند به درستی از دستگاه ها و تجهیز آزمایشگاه استفاده کنند. زیرا تجهیز آزمایشگاه بدون علم استفاده از آنها به کار نمی آید.  لازمه یک تحقیق با نتیجه مناسب هر دو عامل  مهم است. اینکه فقط محقق مناسب داشته باشیم و تجهیز آزمایشگاهی ما مناسب نباشند و دقت پایینی داشته باشند از کیفیت انجام کار ما می کاهد.

تجهیزات آزمایشگاه بتن

در هنگام راه‌اندازی آزمایشگاه بتن نیازمند تهیه تجهیزات آزمایشگاه بتن هستیم. انواع  تجهیزات آزمایشگاه بتن در مجموعه آرکا صنعت آروین موجود بوده و علاقمندان برای دریافت اطلاعات و لیست قیمت  تجهیزات آزمایشگاه بتن می‌توانند از طریق شماره‌های درج شده در وبسایت با بخش فروش در ارتباط قرار بگیرند.

تجهیزات آزمایشگاه نفت

با توجه به آزمایشگاه‌های نفت بسیاری که در کشور نفت‌خیز ایران وجود دارد، تهیه انواع تجهیزات آزمایشگاه نفت یکی از مسئولیت‌هایی است که در دستور کار کارشناسان خرید و تجهیز آزمایشگاه نفت قرار می‌گیرد. آرکا صنعت آروین مفتخر است که تا کنون با ده‌ها آزمایشگاه معتبر در سراسر کشور برای تامین  تجهیزات آزمایشگاه نفت همکاری کرده است. برای تهیه لیست قیمت  تجهیزات آزمایشگاه نفت و یا اطلاع از انواع وسایلی که به طور معمول در لیست  تجهیزات آزمایشگاه نفت قرار می‌گیرد، با ما در تماس باشید.

تجهیزات آزمایشگاهی روغن موتور

یکی دیگر  از مواردی که مجموعه آرکا صنعت آروین مفتخر به تامین آن است، کلیه تجهیزات آزمایشگاهی روغن موتور است. لیست تجهیزات آزمایشگاهی روغن موتور را می‌توانید ار کارشناسان این مجموعه درخواست کرده، و یا برای تهیه لیست قیمت تجهیزات آزمایشگاهی روغن موتور با ما تماس بگیرید.دیگر تگ های محبوب آرکا صنعت آروین را ملاحظه کنید :

تجهیزات آزمایشگاهی - تجهیزات ATS امریکا- تجهیزات PG قیر -تجهیزات اندازه گیری- تجهیزات آزمایش بتن- تجهیزات آزمایشگاهی روغن موتور در انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی باید دقت شود. یکی از موارد مهم در انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی ، قیمت آن میباشد.

خدمات مرتبط با تجهیزات آزمایشگاهی

محصولات مرتبط با تجهیزات آزمایشگاهی

کاربرانی که از تجهیزات آزمایشگاهی بازدید کرده اند از این محصولات نیز بازدید کرده اند