02186086361
02186086278

09128382343

PH متر

PH متر - دستگاه PH متر,انواع PH متر,PH متر آب,پی اچ متر ,فروش PH متر

ph متر

برای سنجش میزان اسیدی یا بازی بودن مواد از ph متر استفاده می‌شود. دستگاه ph متر یا ph سنج از طریق الکترودهای سنجش ph که در آن تعبیه شده است، و با قرار گرفتن در ماده میزان اسیدی یا بازی بودن آن را مشخص می‌کند. ph متر را می‌توان یکی از ضروری‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاه شیمی دانست.

PH متر آب

از ph متر آب برای سنجش میزان اسیدی و بازی بودن آب آشامیدنی استفاده می‌شود. از آنجایی که تعیین درجه کیفیت آب آشامیدنی از دغدغه‌های مهم حال حاضر در جهان است، دستگاه ph متر آب طراحی و تولید شده است تا در آزمایشگاه‌های تخصصی بتوان از آن کمک گرفت و با به کار بستن آن کیفیت آب را تعیین کرد. برای تهیه و خرید ph متر آب می‌توانید با کارشناسان فروش آرکا صنعت آورین در تماس قرار بگیرید تا لیست قیمت ph متر آب را در اختیار شما قرار داده و شما را برای انتخاب بهترین ph متر آب یاری کنند.

 انواع PH متر

از آنجا که در صنایع مختلفی از دستگاه ph متر استفاده می‌شود، می‌بایست پیش از تهیه این دستگاه نسبت به انواع ph متر موجود در بازار آگاهی داشت تا بهترین دستگاه را برای منظور مد نظر انتخاب کرد. انواع ph متر موجود در بازار عبارتند از: ph متر قلمی، ph متر پرتابل، ph متر رومیزی و ph متر آنلاین. در واقع هر یک از این انواع ph متر از نظر عملکرد یکسان هستند و میزان اسیدی بودن ماده را مشخص می‌کنند و تنها از نظر مکان یا دقت متفاوتند. برای انتخاب بهترین مدل از انواع ph متر موجود در بازار ایران می‌توانید از کمک کارشناسان آرکا صنعت آروین کمک بگیرید.  

دستگاه PH متر

از آنجایی که انواع مختلفی از دستگاه ph متر در بازار موجود است، می‌بایست پیش از خرید دستگاه ph متر نسبت به ویژگی‌های هر یک آگاهی کافی را داشته باشید تا دستگاهی را تهیه کنید که بیشترین میزان پاسخگویی به نیاز شما را داشته باشد. برای مثال چنانچه نیازمند دستگاه ph متر با دقت بالا هستید، می‌بایست از انتخاب دستگاه ph متر قلمی خودداری کنید، چرا که این مدل نسبت به سایر دستگاه‌های ph متر موجود در بازار از دقت کمتری برخوردار است. و یا چنانچه نیازمند سنجش میزان اسیدی بودن ماده در محیطی خارج از محیط آزمایشگاه هم هستید، دستگاه ph متر پرتابل مناسب شماست.

فروش PH متر

شرکت آرکا صنعت آروین یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تامین انواع دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی در ایران است. مجموعه آروین با فروش ph متر به تعداد کثیری از آزمایشگاه‌های تهران و سایر شهرستان‌ها، توانسته است از رکورددارن فروش ph متر بوده و با ارائه خدمات پس از فروش ph متر و سایر تجهیزات آزمایشگاهی، موجب آسودگی خاطر خریداران واقع شود. در واقع هدف مجموعه آروین تنها فروش ph متر و سایر اقلام آزمایشگاهی نیست، بلکه همراهی با آزمایشگاه‌ها در زمینه انجام تحقیقات با بهترین کیفیت به کمک تجهیزات آزمایشگاهی استاندارد است و خوشبختانه تا کنون نیز توانسته است در این زمینه موفق باشد.

پی اچ متر 

از آنجایی که آگاهی از میزان اسیدی بودن مواد از موارد مهمی است که در آزمایشگاه‌های شیمی مورد بررسی قرار می‌گیرد، می‌توان به کمک دستگاه پی اچ متر نسبت به بررسی این موضوع اقدام کرد. پی اچ متر های متنوعی در بازار وجود دارند که هر یک با قابلیت‌ها و دقت متفاوت می‌توانند پاسخگوی نیاز طیف مختلفی از مصرف کنندگان باشند. در واقع انواع پی اچ متر مختلف نیز به خاطر پاسخگویی به نیاز همین طیف مختلف از مصرف کنندگان تولید شده است. به همین خاطر است که می‌توان انواع پی اچ متر پرتابل یا پی اچ متر رومیزی را در بازار یافت که هر یک طیف مختلفی را پوشش می‌دهند. برای انتخاب بهترین پی اچ متر بازار بسته به نیاز خود، و یا برای استعلام قیمت پی اچ متر  کافیست از طریق شماره‌های درج شده در این سایت با ما در ارتباط باشید.دیگر تگ های محبوب آرکا صنعت آروین را ملاحظه کنید :

PH متر آرکا صنعت آروین, دستگاه PH متر استاندارد,انواع PH متر اروپایی و آمریکایی PH متر آب انواع PH متر پی اچ متر فروش PH متر (تلفن : 02186086278)

محصولات مرتبط با PH متر

کاربرانی که از PH متر بازدید کرده اند از این محصولات نیز بازدید کرده اند