02186086361
02186086278

09128382343

تیتراتور

تیتراتور- دستگاه تیتراتور، قیمت تیتراتور، خرید تیتراتور، تیتراتور پتانسومتری، تیتراتور اتوماتیک، انواع تیتراتور

تیتراتور چیست؟
تیتراتور یک دستگاه آزمایشگاهی است. تیتراتور کمک بسیار زیادی در آنالیز کردن مواد مختلف در آزمایشگاه به ما می کند.. تیتراتورها انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال یکی از تیتراتورهای دیجیتال تیتراسیون های اسید و بازی است. انواع تیتراتور در صنایع مختلفی کاربرد دارند. تیتراتور کولومتریک تیتراتور ولومتریک تیتراتور تعیین میزان آب تیتراتور تعیین میزان آب فراورده های نفتی تیتراتور تست میزان آب فراورده های نفتی تیتراتور پتانسیومتری و تیتراتور دیجیتال و اتوماتیک پتانسیومتری با تیتراتور پتانسیومتری می توان اسیدی یا بازی بودن مواد را از هم تشخیص داد.از مزایای استفاده تیتراتور پتانسیومتری این است که اطلاعات بدست آمده خیلی دقیق هستند پس میتوان نتیجه گرفت تیتراتور پتانسیومتری از دقت بالایی برخوردار می باشد.یکی دیگر از مزایای تیتراتور پتانسیومتری انجام محاسبات به صورت خودکار است. با استفاده از تیتراتور پتانسیومتردیجیتال میتوان نتایج بسیار دقیقی بدست آورد. برای اطلاع از قیمت تیتراتور پتانسیومتری و اطلاعات بیشتر راجب تیتراتور پتانسیومتری با همکاران ما در مجموعه آرکا صنعت آروین در تماس باشید.
کاربرد های تیتراتور
تیتراتور پتانسیومتریک و تیتراتور دیجیتال پتانسیومتریک از دستگاه تیتراتور پتانسیومتریک برای تشخیص دادن مواد بازی و اسیدی از هم استفاده می شود. تیتراتور پتانسیومتریک در مجموعه آرکا صنعت آروین ارائه می شود. تیتراتور پتانسیومتریک کاربرد های زیادی در آزمایشگاه ها دارد. از تیتراتور پتانسیومتریک میتوان برای بررسی کردن مواد شیمیایی استفاده کرد. تیتراتور پتانسیومتریک برای مشخص کردن اسیدی ویا بازی بودن مواد است. از دستگاه تیتراتور پتانسیومتریک استفاده بسیار زیادی در آزمایشگاه ها می شود. در تیتراتور پتانسیومتریک تمامی محاسبات به صورت خودکار انجام می شوند. تیتراتور پتانسیومتریک میتواند منحنی تیتراسیون را نیز نشان دهد. مجموعه آرکا صنعت آروین تیتراتور پتانسیومتریک را ارائه می دهد. با تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری کار شما بسیار آسان تر می شود زیرا تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری تمامی اندازه گیری ها را ثبت میکند و شما به راحتی اطلاعات خود را می توانید مشاهده و پیگیری کنید. پس یکی از پیشنهادات آرکا صنعت آروین به شما تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری می باشد. با تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری می توانید به راحتی اسیدی یا بازی بودن مواد را تشخیص دهید و اینکه تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری دقت بالایی در اندازه گیری مقدار اسیدی یا بازی بودن مواد را دارد. تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری تمامی محاسبات را بسیار دقیق انجام می دهد و همچنین تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری قادر به رسم تمامی نمودار های لازم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب تیتراتور اتوماتیک پتانسیومتری با ما در تماس باشید.
انواع تیتراتور
 تیتراتور عدد اسیدی و تیتراتور فراورده های نفتی تیتراتور TAN فراورده های نفتی تیتراتور KEM و تیتراتور ژاپنی ( تیتراتور عدد بازی ) تیتراتور TBN و فراورده های نفتی ( تیتراتور عدد اسیدی و بازی ) تیتراتور سولفور مرکاپتان فراورده های نفتی تیتراتور اتوماتیک تیتراتور اتوماتیک به نحوی آزمایش را انجام میدهد که شرایط محیطی کمترین تاثیر را داشته باشید. آرکا صنعت آروین با کیفیت ترین نوع تیتراتور اتوماتیک را ارایه می دهد برای اطلاع از قیمت تیتراتور اتوماتیک و خرید تیتراتور اتوماتیک با ما در تماس باشید. کاربرد تیتراتور اتوماتیک آنالیز کردن مواد آزمایشگاهی است هم چنین از دیگر کاربرد های آن می توان به کنترل فرایند های شیمیایی اشاره کرد. تیتراتور اتوماتیک یکی از تجهیزاتی می باشد که در بسیاری از آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. تیتراتور اتوماتیک میتواند باعث تغییر نکردن غلظت یون ها شود.

از تیتراتور به عنوان محلول استفاده می شود. تیتراتور اتوماتیک دقت بالایی دارد. با همکاران ما در آرکا صنعت آروین جهت اطلاع از قیمت های تیتراتور و انواع تیتراتور در ارتباط باشید.

محصولات مرتبط با تیتراتور

کاربرانی که از تیتراتور بازدید کرده اند از این محصولات نیز بازدید کرده اند