02186086361
02186086278

09128382343

تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی

تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی

تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی

تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی که به دستگاه تیتراتور اتوماتیک معروف است، به منظور اندازه گیری مرکاپتان سولفور در روغن و مواد نفتی استفاده می شود. این دستگاه قابلیت اندازه گیری میزان اسیدی یا بازی بودن یک ماده را نیز از طریق نشان دادن اعداد هریک با TAN و TBN را نیز دارا می باشد.
دستگاه مرکاپتان در آزمایشگاه های پتروشیمی، آزمایشگاه های روغن و گریس، پالایشگاه ها و همچنین آزمایشگاه های تحقیقاتی مورد استفاده فراوانی قرار می گیرد.
این دستگاه به طور عمده برای اندازه گیری ترکیبات سولفوریک در اتمسفر هوا مورد استفاده قرار می گیرد. دو گروه متداول ترکیبات سولفوریک یعنی مرکاپتان و سولفید کاملا با این نوع تیتراتور قابل تشخیص و شناسایی هستند. با این حال در برخی اوقات ترکیبات دیگری مانند بنزن نیز می توانند توسط این دستگاه تشخیص داده شوند.
تیتراتور های مرکاپتان در داخل خود شناسگر های PID را جا داده اند که این نوع شناسگر تاییدیه CE را نیز دارد.

تجهیزات آزمایشگاهی-متالوگرافی-ph متر-اتوکلاو-اسپکتروفتومتر-التراسونیک-انکوباتور-آنالایزر-بالن ژوژه-پایش آنلاین-ترازوی الکترونیکی-ترمومتر-دستگاه فتوسنتز-زایلین-سکوبندی آزمایشگاهی-شیشه الات آزمایشگاهی-ضخامت سنج-قالب فلزی بتن -کالیبراسیون -کوره آزمایشگاهی -میکروسکوپ نیروی اتمی -هود لامینار )

تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی

خدمات مرتبط با تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی

محصولات مرتبط با تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی

کاربرانی که از تیتراتور مرکاپتان فراورده های نفتی بازدید کرده اند از این محصولات نیز بازدید کرده اند